تزریق ژل در شیراز

درباره تزریق ژل در شیراز

تزریق ژل در شیراز : به طور کلی پوست با افزایش سن بخصوص پس از 30 سالگی ، کلاژن و الاستین کمتری تولید می کند و این اتفاق ، باعث پدیدار شدن چین و چروک های پوستی و شلی و افتادگی پوست می شود.

به نحوی که برخی نواحی صورت ؛ نظیر گونه ها و غیره با کاهش حجم چربی مواجه شده و دچار فرورفتگی یا افتادگی می شوند.

به طور کلی پیدایش علائم پیری در صورت ، زیبایی چهره را تحت تأثیر قرار می دهد و سبب کاهش اعتماد به نفس می گردد.

از این رو اشخاصی که نشانه های پیری در چهره آن ها نمود یافته ، معمولا در صدد یافتن راهی جهت بازگرداندن جوانی به چهره خود می باشند.

امروزه روش های جوانسازی مختلفی اعم از تزریق ژل بویژه ژل پروفایلو در راستای تحقق این مهم ، پا به عرصه ظهور نهاده اند و به کمک آن ها می توان شادابی و جوانی را به صورت بازگرداند.

تزریق ژل در شیراز

پروفایلو چیست ؟

پروفایلو روشی نوین است که بدون نیاز به جراحی ، منجر به رفع چین و چروک و هیدراته شدن پوست‌‌ یا آبرسانی بهتر به پوست شده و با بهبود قوام پوست سبب رفع شلی بوجود آمده در پوست نیز می گردد.

از این رو پروفایلو ، گزینه مناسبی برای افرادی می باشد که با علائم و نشانه های قابل رویت پیری مواجه هستند.

پروفايلو در حقیقت نوعی ترکیب خاص است که بطور موثر می تواند موجب بازسازی کلاژن و الاستین شده و از طریق آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید ، سبب بهتر شدن قوام پوست شده و به بهبود کیفیت آن بیانجامد.

در روش پروفایلو ، ژل در نقاط مورد نظر به صورت یکنواخت انتشار می یابد ؛ در نتیجه می توان گفت که پروفایلو نوعی درمان ایده آل برای بهبود الاستیسیته و سفت شدن قوام پوست در نواحی گردن ، اطراف دهان و دست ها بدون ایجاد یک ظاهر مصنوعی به شمار می رود و در نوع خودش منحصر به فرد است.

دکتر شهاب زارع از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکانی هستند که در کلینیک زیبایی شیراز ، خدمات جوانسازی پوست ؛ از جمله تزریق ژل در شیراز را به مراجعین محترم کلینیک به بهترین نحو ممکن ارائه می نمایند.

کاربردهای تزریق ژل

غالبا افراد از ژل ها یا به عبارتی فیلرهای پوستی ( فیلرها در حقیقت پرکننده های پوستی هستند که ژل ها و چربی ها را شامل می شوند ) ، به منظور پر کردن نواحی فرو رفته صورت و نیز رفع چین و چروک ها و خطوط پوست استفاده می کنند. به جرأت می توان گفت که ژل ها در از بین بردن چین و چروک های صورت البته به صورت موقتی ، تاثیر فوق العاده ای دارند.

لازم به ذکر است که ژل ها ، کاربردهای متعددی دارند که برخی از آن ها مورد تایید سازمان FDA ( سازمان غذا و داروی آمریکا ) واقع شده اند که در ادامه به کاربردهای مورد تایید FDA اشاره نموده ایم.

  • حجیم سازی و فرمدهی : از ژل ها یا در واقع همان فیلرهای پوستی ؛ می توان در راستای برجسته سازی و حجم دهی به برخی نقاط صورت اعم از چانه ، لب و گونه بهره برد.
  • رفع چین و چروک و خطوط پوستی : از دیگر کاربردهای تزریق ژل می توان به رفع خطوط پیشانی ، خطوط اطراف لب و بینی و نیز رفع خط اخم و خنده اشاره نمود.
  • جوانسازی پوست دست : از ژل ها می توان برای تزریق در پوست دست ها و متعاقباً جوانسازی آن ها نیز استفاده کرده و به این ترتیب شادابی و طراوت را به دست ها بازگرداند.
  • اصلاح فرم بینی : با تزریق ژل ، می توان برخی ایرادات ظاهری موجود در بینی را تصحیح نموده و فرم بینی را بهبود بخشید.

تزریق ژل پروفایلو توسط دکتر شهاب زارع

 

ماندگاری تزریق ژل چقدر است ؟

افرادی که خواهان تزریق ژل هستند ، عموما تمایل دارند بدانند که ماندگاری آن چقدر است ؛ در پاسخ به این پرسش رایج باید اشاره نمود که طول عمر ژل ها موقتی بوده و نهایتا بین 6 تا 12 ماه ماندگاری خواهند داشت ؛ از این رو برای ماندگارتر کردن نتایج آن ها باید فرآیند تزریق را در بازه های زمانی مشخصی تکرار نمود.

هزینه تزریق ژل در شیراز

افرادی که مترصد تزریق ژل می باشند و قصد آگاهی از هزینه آن را دارند ، باید حضوراً به مطب پزشک مورد نظر خود رجوع نموده و مورد ارزیابی قرار گیرند ؛ زیرا هزینه نهایی تزریقات زیبایی بر اساس وسعت ناحیه مورد نظر ، دوز ماده تزریق شوند و عوامل متعدد دیگری برآورد می گردد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر