جراحی بوکال فت

عمل جراحی بوکال فت

جراحی بوکال فت : به طور کلی نمی توان برای زیبایی ، یک تعریف ثابت در نظر گرفت ؛ چرا که این مسئله کاملا سلیقه ای بوده و با گذشت زمان و تفاوت سلیقه میان نسل ها ، دستخوش تغییراتی قرار خواهد گرفت.

امروزه سطح انتظارات افراد از زیبایی چهره با تحولات عظیمی روبرو شده است ؛ تا جایی که بر خلاف گذشته که داشتن لپ و صورتی تپل نشانه زیبایی تلقی می شد ، در حال حاضر داشتن گونه و برجستگی زاویه فک همراه با فرورفتگی لپ ها مورد پسند می باشد.

از این رو غالبا افرادی که از صورتی گرد و لپ هایی پر برخوردارند ، تمایل دارند چهره خود را به فاکتورهای مذکور نزدیک نمایند ؛ لذا همواره به دنبال راهی جهت حصول این امر می باشند.

جراحی بوکال فت ، دستیابی به این خواسته را تحقق بخشیده است ؛ در نتیجه افرادی که خواهان زاویه سازی صورت هستند ؛ به انجام این جراحی روی آورده اند.

جراحی بوکال فت چیست ؟

جراحی بوکال فت ؛ در حقیقت نوعی عمل جراحی است که با تخلیه چربی های دهانی و گود شدن لپ ها ، سبب زاویه دار شدن گونه و خط فک و اصطلاحا‌‌ً مادلینگ صورت می شود.

این عمل جراحی ، امروزه طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده و افراد زیادی خواهان انجام آن می باشند.

جراحی بوکال فت

بوکال چیست ؟

بافت چربی زیر گونه را در علم پزشکی بوکال می نامند ، چربی بوکال سبب ایجاد صورتی گرد و توپر می شود.

اگرچه داشتن صورت گرد برای کودکان ، می تواند سبب افزایش زیبایی آن ها شود ؛ اما این مسئله در افراد بزرگسال منجر به مخفی ماندن خط فک و گونه ها خواهد شد.

جراحی بوکال فت برای چه افرادی مناسب است ؟

اشخاصی که وزن ثابتی دارند.

  • افرادی که از سلامت کامل جسمی برخوردار می باشند.
  • افرادی که دارای گونه هایی چاق و حجیم هستند.
  • اشخاصی که از این جراحی انتظاراتی واقع بینانه دارند.

نحوه انجام جراحی بوکال فت چگونه است ؟

جراحی بوکال فت تحت بیحسی موضعی انجام می شود.

طی این عمل جراحی ، برشی ظریف به ابعاد حدود ۱ سانتیمتر در داخل دهان فرد ایجاد شده و بدین ترتیب اقدام به تخلیه بوکال می گردد.

مدت زمان انجام این جراحی ، حدودا 30 دقیقه بوده و دوران نقاهت کوتاهی دارد.

در پایان جراحی بوکال فت ؛ به منظور تثبیت نتیجه جراحی و بهتر فرم گرفتن صورت ، گن مخصوصی برای فرد تجویز می شود که باید تا یکماه از آن استفاده نماید.

جراحي بوکال فت ، با تورم خفیفی همراه است که حدودا 7 الی 10 روز پس از عمل به تدریج فروکش می کند و تا یک ماه بعد کاملا از بین می رود.

هزینه جراحی بوکال فت

احتساب هزینه نهایی جراحي بوکال فت ، نیازمند ویزیت حضوری و معاینه دقیق فرد زیباجو می باشد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر