مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

دستورات و مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس : تزریق بوتاکس یکی از پرطرفدارترین متدهای جوانسازی پوست می باشد که سبب رهایی از علائم پیری در چهره می گردد.

تزریق بوتاکس در حقیقت ، امکان رفع چین و چروک های پوستی و بازگشت جوانی و شادابی به صورت را فراهم می سازد.

حصول نتایج موفقیت آمیز از تزریق بوتاکس ، در وهله نیازمند انجام آن توسط یک پزشک باتجربه و ماهر و بعد از آن در گرو رعایت دستورالعمل های پس از تزریق می باشد.

از این رو به دلیل تاثیر قابل توجهی که مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس بر روی ماحصل این روش جوانسازی دارد ، در مقاله پیش رو به شرح مهم ترین این مراقبت ها پرداخته ایم.

اقدامات و مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس :

  • رویارویی با ورم و کبودی البته به میزان جزئی در موضع تزریق بوتاکس ، امری طبیعی بوده و نباید شما را دچار نگرانی کند.مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس
  • زیرا کبودی و تورم به وجود آمده ، به تدریج کاهش یافته و پس از چند روز به طور کامل برطرف خواهد شد ؛ البته شما می توانید طی 24 ساعت ابتدایی پس از تزریق با استفاده از کمپرس یخ ، فرآیند کاهش ورم و کبودی را تسریع نمایید.
  • چنانچه تزریق بوتاکس را در ناحیه صورت انجام داده اید ، می بایست تا موعدی که پزشک معالج تان مقرر نموده از خوابیدن به روی صورت و قرار دادن صورت خود بر روی بالش خودداری کنید.
  • ماساژ و دستکاری محل تزریق بوتاکس ، اکیدا ممنوع بوده و افراد باید تا چند وقت بعد از تزریق از این کار اجتناب نمایند.
  • برای شستن صورت بعد از بوتاکس و نیز دوش گرفتن ، باید با پزشک معالج تان مشورت کنید.
  • ممکن است بعد از تزریق بوتاکس ، موضع تزریق دچار التهاب یا درد شود این مسئله نگران کننده نبوده و با مصرف داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک تان بهبود خواهد یافت.

لازم به ذکر است تغییرات به وجود آمده پس از تزریق بوتاکس ، تا حدودی قابل مشاهده خواهد بود ، اما رویت نتیجه قطعی تزریق به حداقل دو هفته زمان نیاز دارد.

هزینه تزریق بوتاکس :

تعیین هزینه و قیمت تزریق بوتاکس ، مستلزم انجام معاینات مورد نیاز توسط پزشک می باشد ؛ بنابراین جهت اطلاع از هزینه دقیق آن می بایست به یک کلینیک زیبایی معتبر مراجعه نمایید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر