پی آر پی پوست و مو

درباره پی آر پی پوست و مو

پی آر پی پوست و مو : پلاسمای غنی از پلاکت یا پی آر پی ( PRP ) ؛ یک محصول طبیعی و درمانی است که از بدن خود فرد گرفته می شود و پلاکت ها در حقیقت ، سلول های خون هستند که علاوه بر نقش در انعقاد خون ، فاکتورهایی تولید می کنند که به بهبود و تحریک رشد سلول کمک می کنند.

امروزه از روش پی آر پی ، در راستای درمان بسیاری از بیماری ها و همچنین اختلالات ؛ اعم از مشکلات پوست و مو در سطح وسیعی بهره گرفته می شود.

پی آر پی پوست

هنگامی که PRP به نواحی خاصی از پوست تزریق می شود ، باعث رشد و ترمیم بافت کلاژن پوست شده و همچنین سبب سرعت بخشیدن به روند ترمیم پوست نیز می گردد.

پی آر پی پوست ، در نهایت سبب شفافیت و جوانسازی پوست شده و به بهبود قوام آن می انجامد.

لازم به ذکر است که از پی آر پی ، می توان در راستای رفع چین و چروک های پوستی نیز استفاده نمود و جوانی و شادابی را به پوست بازگرداند.

پی آر پی پوست و مو

پی آر پی مو

ریزش مو یکی از معضلاتی است که متاسفانه بسیاری از افراد فارغ از جنسیت با آن روبرو هستند.

ریزش مو مسئله ای است که سبب کاهش شدید اعتماد به نفس شده و حتی ممکن است فرد را از حضور در تعاملات اجتماعی بازدارد.

افرادی که با این مشکل مواجه هستند و ریزش مو برای آنان تبدیل به دغدغه شده است ، همواره به دنبال درمان این عارضه هستند.

پی آر پی مو ؛ یکی از نوین ترین و کارآمدترین روش هایی است که در حال حاضر متقاضیان بسیاری به خود اختصاص داده است ، چرا که این روش درمانی در معکوس کردن اثرات ریزش مو بسیار موثر بوده و نه تنها می تواند از ریزش موها پیشگیری به عمل آورد ، بلکه می تواند با تحریک فولیکول مو سبب رشد مجدد موهای ریخته شده نیز گردد.

به طور کلی پی آر پی پوست و مو ، روشی کاملا ایمن و غیر تهاجمی است و مطالعاتی که در این خصوص انجام شده ، نتایج بی شماری از بیمارانی را نشان می دهد که PRP در آن ها اثر بخش بوده و منتج به  درمان مشکلات پوستی و ترمیم مو در آن ها شده است.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر