کلینیک زیبایی شیراز

درباره کلینیک زیبایی شیراز

کلینیک زیبایی شیراز : گرایش و تمایل به زیبایی ، امری فطری است و از بدو تولد در تمام افراد وجود دارد. به طور کلی زیبایی و زیبایی طلبی مسئله ای است که در طول تاریخ مورد توجه بشر بوده و همواره وی را به یافتن راه هایی جهت نیل به این مهم واداشته است.

به طوری که پیدایش علائم پیری در چهره و نیز داشتن هر گونه نقص ظاهری ، سبب کاهش اعتماد به نفس شده و غالبا افراد را مترصد رفع آن می نماید.

خوشبختانه در حال حاضر با پیشرفت علم پزشکی و ورود تکنولوژی های نوین به عرصه پزشکی ، تکنیک های متعددی در راستای جوانسازی پوست به دنیا عرضه شده و افراد می توانند با مراجعه به کلینیک های زیبایی از خدمات جوانسازی و زیبایی بهره ببرند.

یک کلینیک زیبایی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

قاعدتا افراد در صورتی قادر به انتخاب بهترین کلینیک زیبایی خواهند بود که از ویژگی های یک کلینیک زیبایی خوب آگاهی داشته و با مد نظر داشتن این ویژگی ها نسبت به انتخاب کلینیک زیبایی اقدام نمایند.

کلینیک زیبایی شیراز

مهم ترین ویژگی های یک کلینیک زیبایی خوب عبارتست از :

  • بهترین کلینیک زیبایی در وهله اول می بایست دارای مجوز از وزارت بهداشت بوده و فعالیت قانونی داشته باشد.
  • یک کلینیک زیبایی خوب باید به مدرن ترین ادوات و تجهیزات پزشکی در حوزه زیبایی ، مجهز بوده و اصول بهداشتی در آن به خوبی رعایت گردد.
  • استفاده از بهترین متریال ؛ بخصوص در امور تزریقی اعم از تزریق ژل ، بوتاکس و غیره از ملزومات یک کلینیک زیبایی خوب می باشد.
  • تیم پزشکی حاضر در یک کلینیک زیبایی ، افزون بر برخورداری از تخصص کافی می بایست از توانایی لازم در ارائه مشاوره بهینه ( در راستای خدمات زیبایی و جوانسازی ) بهره مند بوده و با مراجعین کلینیک برخوردی شایسته داشته باشند.

اهمیت انتخاب کلینیک زیبایی

اشخاصی که تمایل به انجام روش های جوانسازی پوست دارند و خواهان رفع نواقص ظاهری چهره و دست یافتن به چهره ای زیباتر هستند ؛ بهتر است نسبت به انجام این مسئله عجله نکرده و جهت یافتن یک کلینیک زیبایی خوب ، نهایت دقت خود را بکار گیرند.

زیرا به این ترتیب ، نه تنها به بهترین نحو ممکن به هدف خود دست خواهند یافت ؛ بلکه دچار عوارض ناشی از تکنیک های جوانسازی که گاها جبران ناپذیرند نیز نخواهند شد.

کلینیک زیبایی شیراز

نحوه انتخاب کلینیک زیبایی

قدم اول در راستای انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب ، در نظر داشتن شهر محل سکونت می باشد.

لذا افراد نخست باید با جستجو در اینترنت و پرس و جو از اطرافیان لیستی از اسامی بهترین کلینیک های زیبایی شهر خود تهیه نمایند.

امروزه اکثر کلینیک های زیبایی دارای سایت اینترنتی و صفحات رسمی شبکه های اجتماعی می باشند ، لذا افراد می توانند با سر زدن به وبسایت و صفحه های اجتماعی این کلینیک ها نمونه کارهای آن ها را مشاهده نمایند.

از دیگر اقداماتی که در خصوص انتخاب یک کلینیک زیبایی مورد اهمیت است ، مراجعه حضوری به کلینیک مورد نظر و گفتگو با افراد حاضر در کلینیک و اطلاع از سطح رضایت آنان از خدمات دریافتی شان می باشد.

به عنوان مثال ساکنین استان فارس و شهر شیراز می بایست کلیه مراتب فوق را به منظور یافتن بهترین کلینیک زیبایی شیراز مد نظر داشته باشند.

خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی شیراز

به طور کلی در کلینیک های زیبایی ، کلیه خدمات رایج جوانسازی و زیباسازی پوست ارائه می گردد ؛ لذا زیباجویان محترم می توانند به منظور بازیابی نشاط و شادابی پوست خود به این کلینیک ها مراجعه نمایند.

در ادامه به برخی از متداول ترین خدماتی که در کلینیک های زیبایی ارائه می گردد ، اشاره نموده و توضیحاتی مختصر ، پیرامون هر یک شرح داده ایم.

فیلم جوانسازی با تزریق پروفایلو توسط جوانسازی پوست در شیراز

 

تزریق ژل

درمانی انحصاری جهت جوانسازی پوست و برطرف سازی چین و چروک های موجود در نقاط مختلف صورت از قبیل خط اخم ، خط لبخند ، خطوط مابین ابروها و همچنین برجسته سازی گونه ، لب و چانه و به طور کلی مدلینگ صورت می باشد.

تزریق بوتاکس

با تزریق بوتاکس می توان به رفع چین و چروک هایی که به دنبال فعالیت و انقباض بیش از اندازه ماهیچه ها اتفاق می افتند ؛ پرداخته و به این ترتیب با بازیابی جوانی به چهره ، اعتماد به نفس فرد را بهبود بخشید.

تزریق فیلر

از روش های موثر و کارآمد جوانسازی پوست می باشد که در راستای رفع چین و چروک و خطوط پوستی ، اسکارهای ناشی از جوش و آکنه و همچنین پر کردن برخی نواحی صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

زاویه سازی صورت

با افزایش سن ، نواحی تحتانی صورت بویژه فک و چانه دچار افتادگی شده و این مسئله بر زیبایی صورت تاثیر منفی می گذارد. امروزه با تزریق فیلرهای پوستی ، ایجاد زاویه در بخش تحتانی صورت و برجسته سازی فک میسر شده است.

پی آر پی پوست و مو

نوعی روش جوانسازی است که از طریق تزریق پلاسمای غنی از پلاکت یا در واقع پی آر پی که از بدن خود فرد زیبا جو اتخاذ می شود ، به رفع چین و چروک های پوستی و معکوس کردن اثرات ریزش مو و همچنین کمک به رشد مجدد موهای ریخته شده ، منتج می گردد.

لیفت با نخ

از کارآمدترین روش های غیرتهاجمی جهت رفع افتادگی پوست محسوب می شود که با کشیدن پوست صورت ، به شادابی و جوان تر شدن پوست کمک شایانی می کند.

فیلم لیفت با نخ شیراز توسط دکتر شهاب زارع

 

جراحی بوکال فت

امروزه با تغییر معیارهای زیبایی شناسی ، داشتن گونه و برجستگی فک همراه با فرورفتگی لپ ها به عنوان حالتی ایده آل در میان عموم افراد بخصوص خانم ها تلقی می شود. در حال حاضر جراحی بوکال فت با تخلیه چربی های داخل دهان و زاویه سازی صورت ، این هدف را محقق نموده است.

مزوتراپی پوست و مو

از جمله روش های جوانسازی است که طی آن ماده ای حاوی هورمون ها ، ویتامین ها و عصاره گیاهان ؛ در راستای مرتفع نمودن مشکلات پوست و مو به نواحی مورد نظر تزریق شده و بدین ترتیب به جوانسازی پوست ، رفع سلولیت های ناشی از اضافه وزن و جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موها می انجامد.

میکرونیدلینگ

از کاربردی ترین روش هایی است که به منظور درمان جای جوش ، جای زخم و در نهایت شفاف سازی پوست و احیای جوانی مورد استفاده واقع می شود.

سابسیژن

نوعی روش درمانی ایمن و پیشرفته است که به منظور درمان انواع اسکار آکنه و هر گونه اسکار آتروفیک موجود بر روی گونه ها ، چانه ، شقیقه و غیره استفاده می شود.

برداشتن خال

خال ها زائده های پوستی هستند که غالبا به علت رنگ ، سایز یا موقعیت قرارگیری شان ممکن است آزاردهنده بوده و فرد را دچار کاهش اعتماد به نفس کنند. یکی از خدمات پرطرفداری که در کلینیک های زیبایی ارائه می گردد ؛ برداشتن خال با روش هایی اعم از جراحی ، سوزاندن ، لیزر و کرایوتراپی می باشد.

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر